Betsat Super Jackpot Play

Betsat Super Jackpot Play

Betsat Super Jackpot Play, çok farklı slot oyunlarının yer aldığı ve aynı zamanda kazanç miktarının yüksek olmasından ötürü beklentileri sonuna kadar karşıladığı bir oyun türü olarak dikkat çeker.

Betsat farklı birçok oyun konusunda deneyimli bir işletme olarak dikkat çeker. Bunların arasında slotlar da mevcuttur. Jackpot özelliğine sahip olan daha özel bir kısım öne çıkar. Buradaki oyunların tümünde kazanabileceğiniz ikramiye çok yüksektir. Hemen yakından tanıyabilmek için tıklayınız.

Betsat Super Jackpot Ne Demek?

Betsat Super Jackpot Play, slot oyunlarının yüksek miktarlı para sunmuş olduğu özel bir versiyon olarak dikkat çeker. Slotlarda normal şartlarda var olan bir kazanım tutarı söz konusudur. Bu ise sabit olması ile karşımıza çıkar. Ancak adı geçen bu jackpot oyunlarında durum tam tersidir.

Buna göre Betsat üzerinden bu oyunlara erişim sağlayan ve kaybeden kişilerin paralarının belli bir kısmı ortak havuz içine alınır. İşte bu meblağ mevcut yerde artmaya devam eder. Bunun ardından yüksek bir ikramiye oluşur. Buna da Jackpot adı verilir. Bu sayede daha fazla para kazanabilirsiniz.

Betsat Super Jackpot Nasıl Oynanır?

Her zaman Betsat Super Jackpot Play denildiğinde oyun katılımının hızlı ve kolay olduğunun altını çizelim. Bu oyunların bir demo versiyonu olmadığından öncelikle üye olmak ve hemen ardından yatırımı sağlamak şarttır. Daha sonra ilgili bölümden tek tıkla erişim yerine getirilmek zorundadır. Her oyunda minimum yatırım bedeli vardır. Aktarımın tamamlanmasının sonrasında spin butonuna basılması makaraların dönmesi demektir. Aynı simgelerin belli bir sayıda yakalanmasının ardından kazanmış olursunuz.

Betsat Super Jackpot Sweet Bonanza Nedir?

Betsat Super Jackpot Play alanından erişimi hemen Sweet Bonanza oyununa yapabilirsiniz. Hem kuralları hem de oynanışı şöyledir;

  • Sweet Bonanza jackpot özelliğine sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda yüksek miktarlı free spin ve bonuslar sunmasından dolayı firmanın resmi sitesinden en çok erişim sağlanan oyunların arasında bulunur.
  • Bunun yanı sıra ilk defa Pragmatic Play firması tarafından 2019 yılında tasarlanmasının ardından kullanıma sunulmuştur. Bu oyun şeker temalı olmasından ötürü erişim sonrasında renkli ve ilgi çeken şeker görsellerinin bulunduğunu hemen görebilirsiniz.
  • Bu oyunda ödeme hatları konusunda bir sınırın olmaması ise katılımcılar açısından çok büyük bir avantaj demektir.
  • Tasarlanması aşamasında ise hem HTML 5 hem JS olarak bilinen iki değişik sistem kullanılır.
  • Toplamda Sweet Bonanza oyununda 6 tane makara vardır ve satır sayısı ise 5 olarak dikkat çeker.

En fazla 21000 katlık kazanımı sağlayabilirsiniz. Orta düzeyde bir oynanabilirliği vardır. Katılımı ise en az 0,20 TL üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür.

Betsat Super Jackpot Gates of Olympus Nedir?

Şansınızı tabi ki Gates of Olympus adındaki slot oyunu üzerinden de deneyebilirsiniz. Antik temalı bir oyun olmasının yanı sıra eski dönem tanrılarının burada öne çıkmış olduğunu görmekteyiz. Gates of Olympus oyununda kullanılan alt yapının hızlı ve başarılı olması güvenli katılım anlamına gelir. Her zaman var olan mobil uyumu da dikkat çeker.

Buna göre Pragmatic Play tarafından tasarlanmış olan bu oyun 2021 yılında piyasaya sürülmüştür. Toplamda 20 tane ödeme hattı mevcuttur. Free spin sunması ise katılımın ardından çok kolay bir şekilde para kazanma fırsatının elde edilmesi demektir. 5 satırlık ve 6 makaralık bir oyundur. En fazla 5000 katlık kazanım sunulur. JS gibi özel bir yazılımın yanı sıra HTML 5 sistemi de öne çıkar. Yüzde 96,5 gibi bir RTP oranının bulunduğunun altını çizelim.

Betsat Super Jackpot Big Bass Bonanza Nedir?

Big Bass Bonanza aynı kategoride yer alan daha farklı bir oyundur. Yukarıda bahsettiğimiz diğer iki oyun gibi bu da Pragmatic Play alt yapısına sahiptir. Bunun yanı sıra balık tutma temalı olmasından ötürü buna uygun olan görseller tasarlanmıştır ve tümü de ilgi çekicidir. Yapılacak katılımın sonrasında Big Bass Bonanza slot oyunu ile hem jackpot hem de klasik bir biçimde maksimum 2100 katlık para elde edebilirsiniz. 96,7 şeklinde bir geri ödeme yüzdesi vardır. 10 tane ödeme hattı bu oyunda öne çıkarken tabi ki 5 makarası mevcuttur. 3 satırlıdır.

Betsat Super Jackpot Play
Başa dön